Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-MS303-T monitorarm 27"
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
2x
De ICY BOX IB-MS303-T monitorarm is een praktische bureausteuning voor het optimaal positioneren van uw monitor. Deze zwarte monitorarm ondersteunt tot 1 monitor met een maximale schermgrootte van 32 inch en kan tot 6,5 kilogram dragen. De arm is compatibel met VESA montageafmetingen van 75x75 en 100x100 millimeter. Met zijn ergonomische ontwerp helpt de monitorarm om uw werkplek comfortabel in te richten en biedt flexibiliteit bij het instellen van de kijkhoek en hoogte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 6.5 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4250078168515 |
| Vendorcode | IB-MS303-T |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Pivot hoek | 0 - 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Hoogte | 410 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 6.5 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078168515 |
| Vendorcode | IB-MS303-T |
| Artikelnr | 248790 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Raidsonic IB-MS303-T vereisten van de monitorstandaard De beugel is geschikt voor monitoren tot 68 cm (27 ") in diagonaal en VESA 75x75 en 100x100-normen, en het is belangrijk dat ze een maximaal gewicht van 6,5 kg niet overschrijden . met een stevige grip met de hulp van het bureau staan, de IB-MS303-T kan worden naar de bijgevoegde tabellen. het ingenieuze ontwerp zorgt voor een uitstekende stabiliteit. Mobile maakt niet uit hoe je het liefst werken, de verschillende gewrichten te bewegen in vele hoeken. dus, . de monitor kan nauwkeurig worden uitgelijnd zoals gewoon nodig een volledige rotatie van 360 ° mogelijk, evenals het instellen van de hoogte, hoek en afstand tot de kijker kenmerken.:
- Ruimtevakruimte voor een flexibelere en productievere werkplek
- Gestructureerd ontwerp - smal en ergonomisch ontwerp
- Smart Torque Adjust kan op verschillende monitorgewichten worden ingesteld
-Comfortabele hoogteafstelling door gasveerondersteuning
- Eenvoudig kabelbeheer - voor een ordelijk en helder kabelbeheer
-Metallfuß met kleminrichting of tafeldoorgang zorgt voor hoge stabiliteit
- Uitgesneden VESA-openingen voor vereenvoudigde monitormontage
- Ondersteunt 75x75 en 100x100 VESA-standaard
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
