Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0077 flat panel bureau steun 68,6 cm (27") Doorvoer Zwart, Roestvrijstaal
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
3x
De LogiLink BP0077 is een monitor bureaustun ontworpen voor platte schermen tot 27 inch. Dit roestvrij stalen model ondersteunt maximaal twee beeldschermen en biedt flexibele VESA-montage opties met 75x75 en 100x100 mm standaarden. Met een draagvermogen van 8 kilogram per monitor is het geschikt voor standaard office-omgevingen. De doorvoerbeugel bevordert een nette kabelorganisatie op het bureau. Beschikbaar in grijs en zwart, het product combineert duurzaamheid met modern design voor professionele werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 4052792054200 |
| Vendorcode | BP0077 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -35 - 35° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Verstelbare diepte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 792 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Hoogte | 553 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Doorvoer |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792054200 |
| Vendorcode | BP0077 |
| Artikelnr | 263308 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯