Je bent nog niet ingelogd
Lindy 40659 flat panel bureau steun 71,1 cm (28") Schroeven Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
2x
De Lindy 40659 is een zwarte bureausteun voor flatscreen monitoren tot 28 inch. Dit montagebereik ondersteunt maximaal 4 beeldschermen met een draagvermogen van 7 kg per scherm. De steun is compatibel met VESA-montagepatronen van 75 x 75 en 100 x 100 mm, wat een brede selectie aan monitors mogelijk maakt. Met bevestiging via schroeven biedt deze oplossing stabiliteit en flexibiliteit voor multi-monitoropstellingen op kantoor of thuiswerkplek. Ideaal voor gebruikers die ergonomisch werkplekken willen organiseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lindy |
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Beeldformaat (max) | 28 inch |
| Draagvermogen (max) | 7 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 4002888406598 |
| Vendorcode | 40659 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 28 inch |
| Pivot hoek | -45 - 45° |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 345 mm |
| Gewicht | 5,38 kg |
| Hoogte | 922 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Schroeven |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 7 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888406598 |
| Vendorcode | 40659 |
| Artikelnr | 281056 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯