Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0099 dual monitor arm staand
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De LogiLink BP0099 dual monitor arm staand biedt een flexibele oplossing voor het organiseren van uw werkplek. Met ondersteuning voor maximaal twee monitoren van tot 32 inch en een draagvermogen van 8 kg per arm, is dit toestel geschikt voor verschillende schermgroottes. De staande construction zorgt voor stabiliteit, terwijl de VESA montage compatibiliteit van 75x75 en 100x100 mm brede installatieoptie biedt. Dit zwarte model verhoogt uw productiviteit door ergonomische positionering van monitoren mogelijk te maken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4052792060034 |
| Vendorcode | BP0099 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 893 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 415 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 39 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Vrijstaand |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060034 |
| Vendorcode | BP0099 |
| Artikelnr | 287569 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯