Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0100 flat panel bureau steun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De LogiLink BP0100 flat panel bureausteun biedt een praktische oplossing voor het monteren van uw monitor op het bureau. Dit steunframe is geschikt voor één beeldscherm met een maximale schermgrootte van 32 inch en een draagvermogen tot 10 kg. De steun ondersteunt standaard VESA-montageafmetingen van 75x75 en 100x100 mm, wat compatibiliteit met veel monitors garandeert. Met zijn elegante zwarte afwerking past het steunframe uitstekend in elke kantooromgeving. Een stevige en compacte keuze voor werkruimteverbetering.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4052792060041 |
| Vendorcode | BP0100 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | -40 - 40° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 382 mm |
| Diepte | 306 mm |
| Hoogte | 325 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 26,3 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Vrijstaand |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060041 |
| Vendorcode | BP0100 |
| Artikelnr | 287570 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯