Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0103 flat panel bureau steun
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
9x
De LogiLink BP0103 is een praktische flatscreen bureausteun voor monitorbevestiging. Dit montagesysteem ondersteunt tot één scherm met een maximale diagonaal van 32 inch en een gewicht tot 9 kilogram. De steun is compatibel met VESA-standaarden 75x75 en 100x100, wat flexibele installatiemogelijkheden biedt. Met zijn zwarte afwerking past het product goed in verschillende werkomgevingen. De bureausteun zorgt voor stabiele positieering van uw monitor en helpt bij het creëren van een ergonomische werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 4052792060072 |
| Vendorcode | BP0103 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -35 - 35° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 186 mm |
| Hoogte | 556 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele paaldiameter (max) | 40,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060072 |
| Vendorcode | BP0103 |
| Artikelnr | 287894 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯