Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0104 flat panel bureau steun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De LogiLink BP0104 is een flat panel bureausteun uit de categorie monitor bureausteunen, speciaal ontworpen voor het stabiel positioneren van uw beeldscherm op het bureaublad. Dit montageproduct ondersteunt een enkel scherm met een maximale schermdiagonaal van 32 inch en kan tot 9 kilogram dragen. De steun is compatibel met VESA montage standaarden van 75 x 75 en 100 x 100 millimeter, wat zorgt voor flexibele plaatsingmogelijkheden. Het sleek zwarte design past in elk modern kantoorinterieur. Ideaal voor het optimaliseren van uw werkplek en het besparen van bureauruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 4052792060089 |
| Vendorcode | BP0104 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -35 - 35° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 333 mm |
| Hoogte | 556 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele paaldiameter (max) | 40,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 19,9 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060089 |
| Vendorcode | BP0104 |
| Artikelnr | 287895 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯