Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0105 flat panel bureau arm 32i
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De LogiLink BP0105 is een professionele bureauarm voor flat panel monitoren tot 32 inch. Dit elegante zwarte model is ideaal voor ergonomische werkplekken en biedt flexibele positionering voor optimaal kijkcomfort. Met een maximaal draagvermogen van 9 kg en compatibiliteit met VESA standaarden 75x75 en 100x100 is de arm geschikt voor diverse monitoren. De arm zorgt voor een schoner bureau door de monitor op te heffen, waardoor extra werkruimte ontstaat. Perfect voor professionele omgevingen waar ruimtebesparende oplossingen gewenst zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 4052792060096 |
| Vendorcode | BP0105 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -35 - 35° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 514 mm |
| Hoogte | 556 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele paaldiameter (max) | 40,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 38 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060096 |
| Vendorcode | BP0105 |
| Artikelnr | 287896 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯