Je bent nog niet ingelogd
Equip 650125 monitorarm Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Equip 650125 monitorarm in zwart is een veelzijdige bureausteun voor het organiseren van je werkplek. Deze monitorarm ondersteunt tot drie beeldschermen met een maximale grootte van 27 inch per scherm. Met een draagvermogen van maximaal 21 kilogram per arm beschikt het systeem over voldoende stabiliteit voor standaard monitors. De arm is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 millimeter, wat aangepast gebruik aan verschillende monitormodellen mogelijk maakt. Het compacte zwarte design past goed in moderne werkomgevingen en helpt je workspace efficiënter in te richten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Beeldschermen (max) | 3 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 21 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4015867222942 |
| Vendorcode | 650125 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -25 - 25° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1394 mm |
| Diepte | 332 mm |
| Gewicht | 6,72 kg |
| Hoogte | 430 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 3 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 7 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 64 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-diefstal functie | ✖︎ |
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 21 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867222942 |
| Vendorcode | 650125 |
| Artikelnr | 293216 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯