Je bent nog niet ingelogd
Kensington K59601WW flat panel bureau steun 86,4 cm (34") Klem Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Kensington K59601WW is een robuuste monitorbeugel ontworpen voor bureauomgevingen. Deze klembevestiging ondersteunt tot twee flatscreen-monitoren met een maximale schermdiagonaal van 34 inch. Met een draagvermogen van maximaal 18 kilogram biedt deze zwarte steun stabiliteit en flexibiliteit voor uw werkplek. De compacte monitorbeugel helpt werkblad-ruimte vrij te maken en stelt gebruikers in staat hun schermen ergonomisch in te stellen voor optimaal kijkcomfort tijdens langdurig computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Draagvermogen (max) | 18 Kg |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 85896596011 |
| Vendorcode | K59601WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 90° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 170 - 505 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Type hoogteverstelling | Gastrekveer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Doorvoerbevestiging bureau dikte (max) | 5 cm |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| Maximale gewichtscapaciteit (per gebogen/ultragroothoekdisplay) | 9 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 18 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896596011 |
| Vendorcode | K59601WW |
| Artikelnr | 294739 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯