Je bent nog niet ingelogd
Deltaco ARM-1300 32" Dual Monitor Arm
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
24x
De Deltaco ARM-1300 is een dubbele monitorarm speciaal ontworpen voor bureauomgevingen. Deze arm ondersteunt maximaal twee beeldschermen tot 32 inch met een totaal draagvermogen van 9 kilogram. De arm is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 millimeter, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan monitoren. Met zijn zwarte afwerking integreert de ARM-1300 elegant in elke werkplek. De dual-arm configuratie biedt flexibiliteit voor optimale schermpositionering en ergonomie aan uw bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deltaco |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 7333048044136 |
| Vendorcode | ARM-1300 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 90° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 590 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 3,88 kg |
| Hoogte | 942 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8302500000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Clamp |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7333048044136 |
| Vendorcode | ARM-1300 |
| Artikelnr | 919337 |
| Merk | Deltaco |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
De ARM-1300 is een draaibare dubbele bureaubeugel met gasveer voor tv's/schermen van 17'
- 32' tot 9 kg (per scherm). De beugel is voorzien van rotatie op drie assen, instelbare veerspanning en ingebouwd kabelbeheer. Kantelbaar +90 tot -45, roteerbaar +180 tot -180 en draaibaar +90 tot -90 voor een optimale, ergonomische kijkhoek. De beugel kan eenvoudig op een tafelblad worden gemonteerd met behulp van de meegeleverde accessoires Kantelbaar:+90 tot -45 5 jaar garantie Kabelbeheer Draaibaar:+90 tot -90 Roteerbaar:+180 tot -180 VESA: 75 75 100 100 Geschikt voor schermen van 17'
- 32' tot 9 kg (per scherm) Inhoud van het pakket: Bureaubeugel, montageset en handleiding
- 32' tot 9 kg (per scherm). De beugel is voorzien van rotatie op drie assen, instelbare veerspanning en ingebouwd kabelbeheer. Kantelbaar +90 tot -45, roteerbaar +180 tot -180 en draaibaar +90 tot -90 voor een optimale, ergonomische kijkhoek. De beugel kan eenvoudig op een tafelblad worden gemonteerd met behulp van de meegeleverde accessoires Kantelbaar:+90 tot -45 5 jaar garantie Kabelbeheer Draaibaar:+90 tot -90 Roteerbaar:+180 tot -180 VESA: 75 75 100 100 Geschikt voor schermen van 17'
- 32' tot 9 kg (per scherm) Inhoud van het pakket: Bureaubeugel, montageset en handleiding
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯