Je bent nog niet ingelogd
ACT Monitorarm max 32", 2 schermen
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
39x
De ACT Monitorarm max 32" is een bureau-ophangsysteem speciaal ontworpen voor het ondersteunen van twee beeldschermen. Met ondersteuning voor schermen tot maximaal 34 inch en een draagvermogen van tot 16 kilogram per arm biedt deze oplossing flexibiliteit voor diverse werkplekken. De arm is compatibel met standaard VESA-montagepatronen van 75x75 en 100x100 millimeter, wat zorgt voor brede compatibiliteit met veel moderne monitors. Het zwarte design past gemakkelijk in professionele kantooromgevingen. Deze montageoplossing helpt werkruimten overzichtelijk en ergonomisch in te richten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Draagvermogen (max) | 16 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 8716065491449 |
| Vendorcode | AC8302 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal draaipunten | 3 |
| Diepte-instelbereik | 100 - 440 mm |
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 450 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verstelbare diepte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,8 cm |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 8 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem/doorvoer |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Draagvermogen (max) | 16 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065491449 |
| Vendorcode | AC8302 |
| Artikelnr | 919570 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Creëer een ergonomische en ruimtebesparende werkplek door gebruik te maken van de ACT AC8302 Dubbele Monitor Bureausteun. Plaats 2 beeldschermen op jouw ideale hoogte en kijkhoek voor een betere zithouding en voorkom daarmee rug-, nek- en schouderklachten. De ACT AC8302 dubbele bureausteun is geschikt voor maximaal twee monitoren tot 32 inch en is gemakkelijk te monteren aan een bureau met het meegeleverde klem- of doorvoersysteem.
Verklein de kans op rug- en nekklachten
De ACT dubbele bureausteun verstel je zonder gereedschap in hoogte en diepte met het handige schroefsysteem. Kantel, zwenk en roteer de schermen voor het creëren van een ideale ergonomische werkhouding waardoor je de kans op nek- en rugklachten verkleint. Kabels zijn netjes weg te werken dankzij het handige kabelmanagementsysteem.
Met handig beeldscherm montagesysteem
De ACT AC8302 heeft per monitor 3 draaipunten voor het instellen van de ideale kijkafstand. De dubbele bureausteun is geschikt voor twee beeldschermen tot 32 inch met elk een maximaal gewicht van 8kg. De AC8302 is uitgerust met VESA aansluitingen van 75x75 mm en 100x100 mm. Dankzij het handige montagesysteem monteer je eenvoudig zelf de beeldschermen zonder hulp van anderen. De bureausteun wordt compleet geleverd met alle montagemiddelen voor zowel klem- alsook doorvoermontage.
- Universele bureausteun geschikt voor twee monitoren: elk tot 32 inch en 8kg
- Systeem voor het gemakkelijk monteren van de beeldschermen
- Met 75*75 en 100*100 VESA-aansluiting
- Eenvoudig in hoogte verstelbaar zonder gereedschap door het handige schroefsysteem
- Individuele schermuitlijning
- Geïntegreerd kabelmanagementsysteem en inbussleutelopbergsysteem
- Bureauklem en bureaudoorvoersysteem voor het bevestigen op en door de tafel
- Met 3 draaipunten voor het instellen van de ideale kijkafstand
- Handige schermaanpassingen: kantelen, roteren, zwenken
- Voorkom nek- en rugklachten door gebruik te maken van deze ergonomische bureausteun
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯