Je bent nog niet ingelogd
Equip 650159 monitorarm Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Equip 650159 monitorarm in zwart is een robuuste bureausteun voor het professioneel ophangen van meerdere displays. Deze monitorbureausteun ondersteunt tot 4 beeldschermen met maximale afmetingen van 32 inch per scherm. Met een draagvermogen tot 36 kg en compatibiliteit met VESA standaarden van 75x75 en 100x100 mm, biedt deze arm flexibiliteit voor verschillende monitortypen. De zwarte afwerking sluit elegant aan op moderne werkplekken en helpt bij het optimaliseren van bureauruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 36 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4015867228265 |
| Vendorcode | 650159 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Draaien | ✓︎ |
| Pan bereik | -90 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 112 mm |
| Diepte | 957 mm |
| Gewicht | 6,12 kg |
| Hoogte | 869 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-diefstal functie | ✖︎ |
| Draagvermogen (max) | 36 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867228265 |
| Vendorcode | 650159 |
| Artikelnr | 930402 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
