Je bent nog niet ingelogd
Ergotron LX 34" Monitorarm Aluminium 45-241-026
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Ergotron LX 34" Monitorarm in aluminium is een monitorbeugeloplossing ontworpen voor bureauopstellingen. Dit model ondersteunt een enkel beeldscherm met een maximale grootte van 34 inch en een draagvermogen tot 11,3 kilogram. De arm is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 millimeter, wat flexibiliteit biedt bij verschillende monitormodellen. Het zwarte aluminium ontwerp integreert goed in professionele werkomgevingen en biedt een praktische oplossing voor monitorpositionering aan uw bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ergotron |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Draagvermogen (max) | 11.3 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 698833011463 |
| Vendorcode | 45-241-026 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 75 |
| Pan bereik | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ETL Environmental VOC+ Certified, Certified BIFMA level® 2 for sustainability |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 330 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 3,54 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 4,42 kg (9.75 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lift | 33 cm |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 11.3 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 290 x 180 x 650 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 698833011463 |
| Vendorcode | 45-241-026 |
| Artikelnr | 951575 |
| Merk | Ergotron |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
LX Desk Monitor Arm
Met de LX Desk monitor arm vind je het beste zicht en bespaar bureauruimte. Plaats uw scherm waar u het nodig heeft met de Constant Force™-technologie, en herover vervolgens een ruimte vol mogelijkheden door de arm te vouwen en opzij te duwen tijdens een broodnodige schermpauze.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
