Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0173 flat panel bureau steun 68,6 cm (27") Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De LogiLink BP0173 flat panel bureau steun biedt een praktische oplossing voor het organiseren van uw werkplek. Dit zwarte montagesysteem ondersteunt tot drie beeldschermen met een maximale grootte van 27 inch per scherm. Met een draagvermogen van 7 kilogram per arm en compatibiliteit met VESA-standaarden van 75x75 en 100x100 millimeter, past het zich flexibel aan verschillende monitor-setups aan. Ideaal voor kantoren en thuiswerkplekken die meer displayruimte nodig hebben zonder veel bureaubladruimte op te geven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 3 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 7 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 4052792071191 |
| Vendorcode | BP0173 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal armen | 2 |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 141 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 3 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele paaldiameter (min) | 3,5 cm |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 7 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 65,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 7 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792071191 |
| Vendorcode | BP0173 |
| Artikelnr | 957836 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯