Je bent nog niet ingelogd
Gembird MA-D2-03 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
22x
De Gembird MA-D2-03 is een bureau montagesteunsysteem voor twee flat panel monitoren tot 32 inch. Met een maximaal draagvermogen van 9 kg per monitor en compatibiliteit met VESA standaarden 75x75 en 100x100, biedt het een flexibele oplossing voor dual-monitor opstelling. Het zwarte design integreert elegant in kantoor- en werkruimtes. Dit steunsysteem optimaliseert bureaubladruimte en biedt verstelbare positionering voor ergonomisch comfort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309128155 |
| Vendorcode | MA-D2-03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 45 - -45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zwenken | 90 - -90° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 116 mm |
| Diepte | 484 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Hoogte | 561 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doorvoerbevestiging bureau dikte (max) | 4 cm |
| Klemopzetstuk bureau dikte (max) | 8,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309128155 |
| Vendorcode | MA-D2-03 |
| Artikelnr | 960186 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯