Je bent nog niet ingelogd
Gembird Dual Monitorarm 35" Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
45x
De Gembird Dual Monitorarm 35" is een praktische bureausteun speciaal ontworpen voor het ondersteunen van twee monitoren tot maximaal 35 inch. Met een maximaal draagvermogen van 20 kg per arm en compatibiliteit met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 mm, biedt deze zwarte steun flexibiliteit voor verschillende monitor-setups. De dual arm-configuratie helpt bij het besparen van bureauruimte en bevordert ergonomische schermpositionering. Ideaal voor professionals die meerdere beeldschermen willen gebruiken op een compact werkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 35 inch |
| Draagvermogen (max) | 20 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309127424 |
| Vendorcode | MA-DA2-03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -50 - 50° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 35 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Gewicht | 4,45 kg |
| Hoogte | 50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 10 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 7,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Armlengte (max) | 58,7 cm |
| Draagvermogen (max) | 20 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309127424 |
| Vendorcode | MA-DA2-03 |
| Artikelnr | 960204 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯