Je bent nog niet ingelogd
Gembird MA-WA2-01 flat panel bureau steun 68,6 cm (27") Zwart Muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
6x
De Gembird MA-WA2-01 is een wandbevestiging ontworpen voor flatscreen monitoren tot 27 inch. Dit stijlvolle zwarte montagesysteem ondersteunt maximaal twee beeldschermen met een draagvermogen tot 14 kg per display. De bevestiging is compatibel met VESA-standaarden van 75x75 en 100x100 millimeter, wat aansluit op de meeste moderne monitors. Door de wandmontage bespaar je werktafelruimte en creëer je een nette, georganiseerde werkplek. Geschikt voor professioneel en thuis kantoorgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 14 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309126120 |
| Vendorcode | MA-WA2-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 538 mm |
| Diepte | 1011 mm |
| Gewicht | 3,46 kg |
| Hoogte | 90 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 7 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Schroeven |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 14 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309126120 |
| Vendorcode | MA-WA2-01 |
| Artikelnr | 960210 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯