Je bent nog niet ingelogd
Equip 650138 Wallmount Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Equip 650138 Wallmount Zwart is een solide monitorbeugel geschikt voor bureau- en wandmontage. Dit model ondersteunt tot twee beeldschermen met een maximale schermdiagonaal van 32 inch en een draagvermogen tot 18 kg per scherm. De beugel is compatibel met VESA montagestandaarden 75x75 en 100x100, wat flexibiliteit biedt bij verschillende monitormodellen. Het zwarte ontwerp sluit aan bij moderne werkplekken. Ideaal voor het optimaliseren van bureauruimte en ergonomische schermpositionering.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 18 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 4015867237618 |
| Vendorcode | 650138 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Roestvrij staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 180° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 969 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Gewicht | 3,36 kg |
| Hoogte | 503 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 18 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867237618 |
| Vendorcode | 650138 |
| Artikelnr | 963277 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
