Lanberg WF03-5304-10S rack 4U Wandrek Grijs
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
De Lanberg WF03-5304-10S is een 4U wandrek in de kleur grijs met een diepte van 350 mm. Het gesloten frame biedt stabiliteit en bescherming voor uw apparatuur. Met een breedte van 540 mm en een totaalgewicht van 9,6 kg is dit een robuust en compact rack voor uw netwerkapparatuur, servers of andere hardware.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Lanberg
Rack Units4 U
Maat Rack10"
Frame typeGesloten
Hoogte281 mm
Breedte540 mm
Diepte350 mm
Gewicht9600 gram
Kleur ProductGrijs
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
EAN5901969446883
VendorcodeWF03-5304-10S
Eigenschap Waarde
Deur openingshoek 220°
Frame type Gesloten
Kleur Product Grijs
Rekrails✓︎
Soort Wandrek
Gewicht en omvang
Breedte 540 mm
Diepte 350 mm
Gewicht 9600 gram
Hoogte 281 mm
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Inclusief schroeven✓︎
Kenmerken
Maat Rack 10"
Rekrail dikte 1,5 mm