Je bent nog niet ingelogd
3M BPNAP002 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 33,8 cm (13.3")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M BPNAP002 is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor laptopschermen van 13,3 inch. Deze schermfilter biedt bescherming met een kratbestendig oppervlak en is verkrijgbaar in glanzende en matte afwerking. De ingebouwde blauwe lichtfilter helpt bij het verminderen van vermoeidheid tijdens langdurig schermgebruik. Het filter zorgt voor privacy door de scherminhoud alleen zichtbaar te maken voor de gebruiker recht voor het scherm, wat ideaal is voor werken op openbare locaties of in gedeelde werkruimten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338568 |
| Vendorcode | 7100288105 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook Pro 13" with Retina Display (2016-Present) |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 194 x 299 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 29,9 cm (11.8"), 299 mm |
| Hoogte | 19,4 cm (7.64"), 194 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338568 |
| Vendorcode | 7100288105 |
| Artikelnr | 1083298 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯