Je bent nog niet ingelogd
3M BP156W1E 39,6 cm (15.6") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De 3M BP156W1E is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor 15,6 inch laptopschermen. Met zijn matte afwerking vermindert de filter reflecties en biedt verbeterde zichtbaarheid onder verschillende lichtomstandigheden. De ingebouwde blauwe lichtfilter helpt bij langdurig schermgebruik door de uitstraling van blauw licht te reduceren. Deze schermfilter beschermt uw privacy door het scherm alleen zichtbaar te maken vanuit directe kijkhoeken, terwijl zijwaarts kijken wordt beperkt. De randloze montage zorgt voor een moderne, nette uitstraling zonder zichtbare randen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 51144065738 |
| Vendorcode | 7100326395 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 342 x 222 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 342 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 222 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Installatietype | Klapbevestiging + Bevestigingsstrip |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Ondersteunde display-types | LCD/CRT |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 51144065738 |
| Vendorcode | 7100326395 |
| Artikelnr | 1160852 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯