Brother DCP-L3560CDW LED A4 600 x 2400 DPI 26 ppm Wifi printer
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Brother DCP-L3560CDW is een veelzijdige LED-printer met ingebouwde kopieëring en scanning. Dit apparaat biedt kleurenafdrukken tot 26 ppm met een printresolutie van 600 x 2400 dpi. Met Wi-Fi-connectiviteit kunt u draadloos printen, terwijl de automatische duplex-functie papier bespaart. De printer ondersteunt verschillende papierformaten en beschikt over een invoerlade van 250 vellen. Dankzij de tonercartridges zijn de bedrijfskosten laag. Ideaal voor kleine kantoren of thuisgebruik die efficiency en multifunctionaaliteit combineren.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Brother
Print techniekLED
Kopiëren ✓︎
Scannen ✓︎
Kleuren Prints ✓︎
Type InktToner
Printresolutie600 x 2400 dpi
Dubbelzijdig printen ✓︎
Papier formaatA4, A5, A6, B5
Papierlade Invoer 1250 vellen
Wi-Fi ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2023
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Beeldscherm LCD
Beeldschermdiagonaal 8,89 cm (3.5")
Ingebouwd display✓︎
Kleurenscherm✓︎
Beveiliging
Design
Kleur Product Wit, Zwart
Markt positionering Thuis & kantoor
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 220 - 240 V
Slaapstand 10 W
Stroomverbruik (gereed) 70 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,04 W
Ergonomie
Soort bediening Touch
Ethernet LAN-eigenschappen
Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
Gewicht en omvang
Breedte 536 mm
Diepte 533 mm
Gewicht 20.30 kg
Hoogte 497 mm
Invoer- & uitvoercapaciteit
Automatische documentinvoer (ADF)✓︎
Papierlade Invoer 1 250 vellen
Totaal aantal invoerladen 1
Totale invoercapaciteit 250 vel
Totale uitvoercapaciteit 150 vel
Invoercapaciteit
Autom. documentinvoer 50 vel, Ja
Kenmerken
Dubbelzijdig kopiëren ✖︎
Kleuren Prints✓︎
Paginabeschrijving talen BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7
Printkleuren Zwart, Cyaan, Magenta, Geel
Print techniek LED
Type Inkt Toner
Kopiëren
Maximale kopieerresolutie 600 x 600 DPI
Mediaformaten
Afmetingen enveloppen C5, Com-10, DL, Monarch
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Netwerk bedraad 10, 100, 1000 Mbps
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Direct✓︎
Opslagmedia
Intern geheugen 512 MB
Overige specificaties
Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) 0,41 kWh/week
Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren 560 W
Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen 560 W
Papier
Aangepaste mediabreedte 76,2 - 216 mm
Aangepaste medialengte 116 - 355,6 mm
Papier formaat A4, A5, A6, B5
JIS B-series maten (B0...B9) B5
Non-ISO print papierafmetingen Folio, Legal, Letter
Papierlade mediatypen Enveloppen, Gerecycled papier, Dik papier, Dun papier
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten 1
Direct printen✓︎
USB✓︎
Prestatie
Aantal printcartridges 2
Duplex functies Printen
Duplex print modes Auto
Faxen ✖︎
Gebruiksindicatie (maximaal) 3000 pagina's per maand
Scannen✓︎
Printsnelheid
Beveiligd afdrukken✓︎
Printresolutie 600 x 2400 dpi
Printsnelheid Kleur (ppm) 26 ppm
Printsnelheid Zwart (ppm) 26 ppm
Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) 13,5 s
Printtechnologie
Dubbelzijdig printen✓︎
Duplex scannen ✖︎
Grijswaardendiepte-input 16 Bit
Kleurdiepte invoer 48 Bit
Kleurdiepte uitvoer 24 Bit
Optische scanresolutie 1200 x 1200 DPI
Optische scanresolutie (ADF) 600 x 600 DPI
Scan naar E-mail, FTP, Bestand, Network folder
Scansnelheid (kleur) 21 ppm