Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-91608S-EA patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
Het Digitus DN-91608S-EA patch paneel is een compacte netwerkoplossing voor professionele installatiekast-toepassingen. Dit 1U-paneel is ontworpen voor 10-inch racks en beschikt over 8 poorten voor efficiënte kabelorganisatie. Met zijn zwarte afwerking integreert het naadloos in standaard serveromgevingen. Het paneel biedt een praktische en ruimtebesparende oplossing voor het structureren van netwerkverbindingen in datacenters en serverruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 10" |
| Aantal poorten | 8 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4016032473145 |
| Vendorcode | DN-91608S-EA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10GBase-T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 820 g |
| Verpakkingsvolume | 1872 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 8 |
| AWG draad omvang | 22/26 |
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85369010 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032473145 |
| Vendorcode | DN-91608S-EA |
| Artikelnr | 929995 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯