Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti 24-Port Blank Keystone Patch Panel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
18x
De Ubiquiti 24-Port Blank Keystone Patch Panel is een professionele netwerkoplossing uit de categorie patch panelen. Dit apparaat is ontworpen voor gebruik in standaard 19-inch serverkasten en neemt slechts 1 rack unit in beslag. Met 24 poorten biedt het voldoende connectiviteit voor middelgrote netwerken. De compacte afmetingen van 442,4 x 63,5 x 43,7 mm maken het ideaal voor platformen met beperkte ruimte. Het grijze design sluit aan bij standaard datacenterinrichting. Dit blankpaneel stelt u in staat om Keystone-modules naar wens in te installeren, wat maximale flexibiliteit biedt voor uw netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Rack Units | 1 U |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 43.7 mm |
| Breedte | 442.4 mm |
| Diepte | 63.5 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 810010079060 |
| Vendorcode | UACC-RACK-PANEL-PATCH-BLANK-24 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), SPCC |
| Soort | Keystonepaneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 442.4 mm |
| Diepte | 63.5 mm |
| Gewicht | 650 g |
| Hoogte | 43.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810010079060 |
| Vendorcode | UACC-RACK-PANEL-PATCH-BLANK-24 |
| Artikelnr | 957951 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯