Je bent nog niet ingelogd
Lanberg PPS7-1024-B patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
Het Lanberg PPS7-1024-B patch paneel is een compacte netwerk-oplossing voor serverkasten. Dit 1U-paneel in 19 inch-formaat biedt 24 poorten voor efficiënte kabelorganisatie. Met een hoogte van 44,5 mm en afmetingen van 445 x 102 mm past het perfecte in standaard rackkasten. Het zwarte ontwerp sluit aan bij professionele netwerkinfrastructuur. Ideaal voor kleine tot middelgrote installaties waarbij ruimteoptimalisatie essentieel is. Het paneel ondersteunt snelle en geordende verbindingen binnen datacenters en netwerkruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 5901969428346 |
| Vendorcode | PPS7-1024-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Kabelafscherming | F/UTP (FTP) |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969428346 |
| Vendorcode | PPS7-1024-B |
| Artikelnr | 962986 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯