Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-963850-4 patch paneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
Het Digitus DN-963850-4 patch paneel is een compact netwerkapparaat uit de categorie patch panelen. Dit model beschikt over 6 poorten en is geschikt voor professionele netwerktoepassingen. Het paneel heeft afmetingen van 135 mm breed, 141 mm diep en 38 mm hoog, waardoor het efficiënt in serverkasten past. Met zijn grijze en roze kleurafwerking biedt het een praktische oplossing voor netwerkcabelbeheer en verbindingen in kleine tot middelgrote installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Aantal poorten | 6 |
| Hoogte | 38 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Kleur Product | Grijs, Roze |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| EAN | 4016032493129 |
| Vendorcode | DN-963850-4 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Roze |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 6 |
| Snoerlengte | 2 m |
| Type glasvezel | OM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vezel-optische connector | SC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032493129 |
| Vendorcode | DN-963850-4 |
| Artikelnr | 967073 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯