Je bent nog niet ingelogd
Equip 326623 patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Equip 326623 is een compacte 1U patch paneel ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Met 12 poorten biedt dit zwarte paneel een efficiënte oplossing voor kabelorganisatie in serverkasten. Het paneel past perfect in standaard 10 inch racks en beschikt over compacte afmetingen van 254 x 44,3 mm. De voorkant is voorzien van gerubriceerde poorten voor duidelijke identificatie en onderhoud van netwerkverbindingen. Dit patch paneel is geschikt voor bedrijven die hun IT-infrastructuur willen optimaliseren en ordenen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 10" |
| Aantal poorten | 12 |
| Hoogte | 109.3, 109.4 mm |
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 44.3 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4015867237571 |
| Vendorcode | 326623 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10GBase-T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 44.3 mm |
| Gewicht | 890 g |
| Hoogte | 109.3, 109.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 12 |
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867237571 |
| Vendorcode | 326623 |
| Artikelnr | 967953 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯