Je bent nog niet ingelogd
Equip 769330 patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Equip 769330 is een compacte patch paneel met 12 poorten, ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Dit 1U-apparaat met een standaard 10" rackformaat integreert naadloos in bestaande serverkasten. Met afmetingen van 254 x 79,8 x 44,5 mm biedt het paneel efficiënte ruimtebenutting. De grijze afwerking past zich aan moderne datacenters aan. Ideaal voor organisaties die hun netwerkinfrastructuur willen uitbreiden of optimaliseren met een betrouwbare verbindingsoplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 10" |
| Aantal poorten | 12 |
| Hoogte | 79.8 mm |
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 44.5 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4015867237540 |
| Vendorcode | 769330 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 44.5 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Hoogte | 79.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 12 |
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Keystone |
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867237540 |
| Vendorcode | 769330 |
| Artikelnr | 967960 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯