Je bent nog niet ingelogd
Lanberg FOP1-12SS-LDS rack-toebehoren Schakelpaneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lanberg FOP1-12SS-LDS is een 19-inch schakelpaneel voor netwerkinstallaties in serverkasten en rackkasten. Dit 1U-paneel biedt ruimte voor 12 poorten en past daarmee efficiënt in beperkte ruimtes. Met afmetingen van 482,6 x 242 x 44,5 mm integreert het zich naadloos in standaard rackconfiguratieën. Het grijze design past goed in professionele omgevingen. Het paneel is ontworpen voor georganiseerde kabelmanagement en netwerkconnectiviteit in datacenters en serverkasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 12 |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 242 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 5901969430608 |
| Vendorcode | FOP1-12SS-LDS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 1,5 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Staal |
| Soort | Schakelpaneel |
| Vorm montagegat | Rechthoekig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 242 mm |
| Gewicht | 2,48 kg |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Glands x2, Cable ties, M2 screws, M6 screws, Weld tray, Splice cassette holder, Rack Ears |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 12 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 12 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969430608 |
| Vendorcode | FOP1-12SS-LDS |
| Artikelnr | 970693 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯