Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-91411-24 patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
Het Digitus DN-91411-24 patch paneel is een professioneel netwerkproduct dat ontworpen is voor bedraaide netwerktoepassingen. Dit 1U hoog paneel past perfect in standaard 19 inch rackkasten en biedt ruimte voor 24 poorten. Met een breedte van 483 millimeter sluit het naadloos aan op uw bestaande rackinfrastructuur. Het zwarte uitvoering geeft het een klassiek en professioneel uiterlijk dat goed past in moderne datacenters en serverkasten. Dit patch paneel vormt een betrouwbare oplossing voor netwerkcabling en poortorganisatie in professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Breedte | 483 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 4016032505723 |
| Vendorcode | DN-91411-24 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | EN 10 130(1991), BS 1449, NFA 36/401, DIN 1623, UNI 5866, UNE 36-086, SIS, JIS G 3141, ASTM, SAE, NFA 36/401 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SPCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032505723 |
| Vendorcode | DN-91411-24 |
| Artikelnr | 973527 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯