Je bent nog niet ingelogd
Lanberg PPU6-1124-B patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Lanberg PPU6-1124-B patch paneel is een professionele netwerkoplossing uit de categorie patch panelen. Dit 1U compact paneel beschikt over 24 poorten en is ontworpen voor 19 inch rackkasten. Met afmetingen van 482.6 x 98 x 44.5 mm biedt het een ruimtebespaarende oplossing voor datacenters en netwerkomgevingen. Het zwarte design past elegant in elke serverruimte. Dit patch paneel faciliteert effectieve kabelorganisatie en verbindingsbeheer voor professionele netwerktoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 5901969441901 |
| Vendorcode | PPU6-1124-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969441901 |
| Vendorcode | PPU6-1124-B |
| Artikelnr | 974336 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯