Je bent nog niet ingelogd
Lanberg PPUA-1124-S patch paneel 1U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Lanberg PPUA-1124-S patch paneel is een compacte netwerk oplossing voor 19 inch racks. Dit 1U patchpaneel biedt plaats voor 24 poorten en beschikt over duurzame constructie in grijs. Met afmetingen van 482,6 mm breedte, 98 mm diepte en 44,5 mm hoogte past het efficient in standaard serverkasten. Het paneel is ontworpen voor professionele netwerkomgevingen waarbij betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Ideaal voor datacenters en netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 5901969441932 |
| Vendorcode | PPUA-1124-S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| AWG draad omvang | 26/20 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969441932 |
| Vendorcode | PPUA-1124-S |
| Artikelnr | 974339 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯