Je bent nog niet ingelogd
LogiLink NP0019B patch paneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
1x
Het LogiLink NP0019B is een professioneel patch paneel uit de categorie netwerk bedrade oplossingen. Dit compacte paneel beschikt over 12 poorten en is ontworpen voor gestructureerde kabelinfrastructuur. Met afmetingen van 238 mm breedte, 109 mm hoogte en 44 mm diepte past het paneel efficiënt in standaardkasten. Het zwarte ontwerp biedt een modern uiterlijk dat goed aansluit bij professionele netwerkomgevingen. Het paneel faciliteert georganiseerde kabelmanagement en vereenvoudigt netwerkconnecties in datacenters en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aantal poorten | 12 |
| Hoogte | 109 mm |
| Breedte | 238 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 4052792041675 |
| Vendorcode | NP0019B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568C.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 238 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Hoogte | 109 mm |
| Lengte van de verpakking | 13,7 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 12 |
| Kabelafscherming | S/UTP (STP) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792041675 |
| Vendorcode | NP0019B |
| Artikelnr | 978415 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
LogiLinksMini Patch Panel-lijn is de meest efficiënte oplossing bij kleinere Cat.5E-, CAT6- of CAT6A-netwerkinstallaties. Het is een meest kosteneffectieve en flexibele oplossing zonder 19-inch racks en afzonderlijke EDP-kamers.Het patchpanel met 8 of 12 poorten is geschikt als kabeldistributeur of als verbindingsapparaat voor groepen deelnemers aan hun bureau. Er kunnen maximaal 12 deelnemers worden aangesloten afgeschermde of niet-afgeschermde installatiebekabeling De LogiLink-minipatchpanelen kunnen aan de muur worden gemonteerd, in een kabelkanaal worden geplaatst of eenvoudig op het bureau of de rek worden geplaatst.
Toon meer
Vergelijkbare producten