Je bent nog niet ingelogd
TP-LINK TL-POE2412G PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 24 V
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De TP-LINK TL-POE2412G is een PoE adapter en injector voor Gigabit Ethernet netwerken. Dit compacte apparaat ondersteunt passief PoE met 24V voeding en beschikt over 2 LAN-poorten. Het is volledig compatibel met netwerksnelheden van 10, 100 en 1000 Mbps, wat het geschikt maakt voor diverse netwerktoepassingen. De injector stelt u in staat om voeding en datatransmissie over dezelfde kabel te verzenden, wat installatie vereenvoudigt en de benodigde kabelage reduceert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| PoE Standaard | 24V Passief PoE |
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 6935364083342 |
| Vendorcode | TL-POE2412G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Uitgangsvermogen | 12 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85,8 mm |
| Diepte | 43,9 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto MDI/MDI-X | ✓︎ |
| Auto-negotiation | ✓︎ |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| PoE Standaard | 24V Passief PoE |
| Voeding via Ethernet | 24 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 43,9 x 85,8 x 35 mm |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale afstand | 100 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Wandemontagekit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6935364083342 |
| Vendorcode | TL-POE2412G |
| Artikelnr | 248630 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
