Je bent nog niet ingelogd
TP-Link TL-POE4818G PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 48 V
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De TP-Link TL-POE4818G is een handige PoE (Power over Ethernet) adapter en injector voor Gigabit Ethernet netwerken. Met twee Gigabit LAN-poorten en ondersteuning voor 10/100/1000 Mbps-snelheden, biedt deze compacte oplossing eenvoudige en betrouwbare voeding voor PoE-compatibele apparaten. De adapter is ontworpen voor efficiënte en probleemloze integratie in uw bedrade netwerkomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 4895252501872 |
| Vendorcode | POE4818G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Ja, Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100-240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50-60 Hz |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Uitgangsvermogen | 18 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85,8 mm |
| Diepte | 43,9 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Voeding via Ethernet | 48 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 18 W |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale afstand | 100 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Ondersteundende kabel types | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252501872 |
| Vendorcode | POE4818G |
| Artikelnr | 966356 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯