Ubiquiti Networks POE-24-30W PoE adapter & injector
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Ubiquiti Networks POE-24-30W PoE adapter & injector is een krachtige oplossing voor het voeden van netwerkapparatuur via Ethernet-kabels. Met ondersteuning voor zowel PoE+ (802.3at, 30W) als standaard PoE (802.3af, 15.4W), kan deze adapter een breed scala aan apparaten voeden met snelheden tot 1000 Mbps. Met twee LAN-poorten biedt de POE-24-30W een flexibele installatie voor diverse netwerkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Ubiquiti
PoE StandaardPoE+ 802.3at (type 2)(30W), PoE 802.3af (type 1)(15.4W)
Aantal LAN poorten2
Netwerk bedraad1000 Mbps
Verkrijgbaar sindsJuli 2016
EAN810354023545
VendorcodePOE-24-30W
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
17,95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 100 - 240 V
PoE ondersteuning✓︎
Stroom 0.4/0.6 A
Uitgangsvermogen 30 W
Ethernet LAN-eigenschappen
Netwerk bedraad 1000 Mbps
Gewicht en omvang
Gewicht 156 gram
Inhoud van de verpakking
Inclusief netsnoer✓︎
Kenmerken
Geschikt voor gebruik in land/locatie Europa
Netwerk
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
PoE Standaard PoE 802.3af (type 1)(15.4W), PoE+ 802.3at (type 2)(30W)
Voeding via Ethernet 24 V
Overige specificaties
Afmetingen (B x D x H) 94 x 60 x 33 mm