Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti 10G PoE+++ Adapter (90W)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Ubiquiti 10G PoE+++ Adapter is een robuuste netwerkapparaat uit de categorie PoE adapters. Met ondersteuning voor de PoE++ 802.3bt standaard (type 3) levert het adapter tot 90 Watt vermogen, ideaal voor krachtige netwerkapparatuur. Het apparaat beschikt over 2 LAN-poorten voor flexibele netwerkconfiguratie. Deze adapter is geschikt voor professionele netwerkomgevingen waar hoogvermogen PoE-voeding en 10G-connectiviteit vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| PoE Standaard | PoE++ 802.3bt (type 3)(90W) |
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 810084699560 |
| Vendorcode | UACC-PoE+++-10G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), KC, National Defense Authorization Act (NDAA), RoHS, UKCA, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Status |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Output current | 1,67 A |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Piekpuls, Overspanningsbeveiliging |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Gewicht | 372 gram |
| Hoogte | 164,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s |
| PoE Standaard | PoE++ 802.3bt (type 3)(90W) |
| Voeding via Ethernet | 54 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 90 W |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE+++ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084699560 |
| Vendorcode | UACC-PoE+++-10G |
| Artikelnr | 994998 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯