Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake PCI-E 4.0 Extender 60cm
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Thermaltake PCI-E 4.0 Extender is een 60cm lange riser cable ontworpen voor moderne systemen die gebruikmaken van PCI Express 4.0 connectiviteit. Dit uitbreidingskabel biedt flexibiliteit bij de plaatsing van grafische kaarten en andere PCIe-apparaten in uw computer. Met ondersteuning voor de snelle PCI-E 4.0 standaard is de kabel geschikt voor high-performance configuraties. Het 60cm ontwerp stelt gebruikers in staat om hun hardware op creatieve manieren in te bouwen, bijvoorbeeld voor verticale GPU-montage of case-mod projecten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Kabellengte | 60 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 4713227527613 |
| Vendorcode | AC-059-CO1OTN-C1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 190 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Kabellengte | 60 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | PCI Express x16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Koper |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227527613 |
| Vendorcode | AC-059-CO1OTN-C1 |
| Artikelnr | 1015534 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
