Je bent nog niet ingelogd
Gembird RC-PCIEX-03 interfacekaart/-adapter Intern PCIe
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Gembird RC-PCIEX-03 is een interne PCIe interfacekaart uit de categorie riser cards en kabels. Dit product biedt een praktische uitbreidingsmogelijkheid voor systemen met beperkte ruimte of bijzondere montagebehoeften. De kaart maakt flexibele positionering van PCIe-apparaten mogelijk en ondersteunt diverse uitbreidingsmodules. Met zijn compacte ontwerp past het product in diverse computerbehuizingen en biedt gebruikers meer opties voor systeemconfiguratie. Ideaal voor professionele en custom-build toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 8716309100465 |
| Vendorcode | RC-PCIEX-03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, ISO 9002 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Gewicht | 160 g |
| Hoogte | 46 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | SATA, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | PCI Express x16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | USB Type-A |
| Output interface | PCIe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309100465 |
| Vendorcode | RC-PCIEX-03 |
| Artikelnr | 1037347 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
