Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 41442 interfacekaart/-adapter Intern PCIe, SATA, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De DeLOCK 41442 is een interne PCIe interfacekaart die USB 3.2 Gen 1 en SATA-ondersteuning biedt. Deze uitbreidingskaart maakt het mogelijk om aanvullende USB-poorten en SATA-aansluitzingen aan uw computer toe te voegen via een beschikbare PCIe-slot. Het product is geschikt voor gebruikers die hun connectiviteitsopties willen uitbreiden en meer poorten nodig hebben voor randapparatuur of opslagapparaten. Met zijn interne installatie biedt de kaart een nette integratieoplossing zonder externe bedrading.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4043619414420 |
| Vendorcode | 41442 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomvoorziening via USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express sleufhoeveelheid | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Gastheerinterface geslacht | Man |
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | PCIe, SATA, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type SATA-voedingsconnector | SATA 15-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,8 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Asmedia ASM1184e |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619414420 |
| Vendorcode | 41442 |
| Artikelnr | 1116970 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De PCI Express riserkaart van Delock kan in elk PCI Express x1-slot op het moederbord worden geplaatst. De PCI Express-kaart kan op verschillende posities in de behuizing worden gemonteerd. Hierdoor kunnen maximaal drie PCIe-kaarten in elk PCIe-slot van een moederbord worden gebruikt. Cryptomining en resource sharing: De rekenkracht van maximaal drie grafische kaarten kan worden benut in één PCI Express x1-slot. Op deze manier kan de rekenkracht van de grafische kaarten voor onderzoeksprojecten zoals Folding@Home via de cloud worden gedeeld. Bovendien kan de riserkaart ook worden gebruikt voor het minen van cryptovaluta. De verpakking bevat een USB 3.0 riser-kabel met een lengte van 50 cm. Er worden geen USB-signalen via deze kabel verzonden, waardoor het niet mogelijk is deze te vervangen door een andere of langere kabel. Er kunnen drie PCIe x1 grafische kaarten worden gebruikt met een PCIe x1-slot.
Technische details
- Connectoren:
Moederbordzijde:
1 x PCI Express x1
1 x USB 3.0 Type-A female
Stijgzijde:
3 x PCI Express x1-sleuf
1 x USB 3.0 Type-A female
1 x Molex 4-pins voedingsstekker
1 x SATA 15-pins voedingsstekker - Chipset: Asmedia ASM1184e
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 800 MB/s
- FP solid-state condensatoren zorgen voor een veilige stroomvoorziening van de grafische kaart.
- 4 montagegaten op de riserkaart
- Kabelgegevens:
1 x riser-kabel USB 3.0 Type-A mannelijk naar mannelijk, ca. 50 cm (incl. connectoren)
1 x voedingskabel 4-pins naar SATA, ca. 15 cm (incl. connectoren) - Afmetingen van de verhogingskaart (LxBxH): ca. 99 x 64 x 15 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
