Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 41430 interfacekaart/-adapter Intern PCIe, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De DeLOCK 41430 is een interne interfacekaart die USB 3.2 Gen 1 connectiviteit biedt via een PCIe-aansluiting. Dit uitbreidingskaart stelt gebruikers in staat om extra USB 3.2 Gen 1-poorten aan hun computer toe te voegen door deze in een beschikbare PCIe-slot te installeren. De adapter is ontworpen voor standaard desktop- en workstationsystemen en biedt een praktische oplossing voor het uitbreiden van USB-connectiviteit. Met de betrouwbare DeLOCK-kwaliteit is dit een geschikt product voor gebruikers die meer USB 3.2 Gen 1-aansluitingen nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4043619414307 |
| Vendorcode | 41430 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Blauw, Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 128,2 mm |
| Diepte | 43,5 mm |
| Hoogte | 21,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | PCIe, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,8 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619414307 |
| Vendorcode | 41430 |
| Artikelnr | 1149352 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De PCI Express riserkaart van Delock kan in elk PCI Express x1-slot op het moederbord worden geplaatst. Het x16 PCI Express-slot kan vervolgens op een andere positie in de behuizing worden gemonteerd. Hierdoor kan een grafische kaart in elk PCIe-slot van een moederbord worden gebruikt, zelfs als de grafische kaart breder is dan een enkel slot. Door meerdere riserkaarten te gebruiken, kunnen meerdere grafische kaarten tegelijkertijd op één moederbord worden gebruikt, bijvoorbeeld voor het minen van cryptovaluta zoals Bitcoin, Ethereum of Zcash. De verpakking bevat een USB 3.0 riser-kabel van 60 cm. Er worden geen USB-signalen via deze kabel verzonden, waardoor het niet mogelijk is deze te vervangen door een andere of langere kabel. Een PCIe x16 grafische kaart kan worden gebruikt met een PCIe x1-slot.
Technische details
- Connectoren:
Moederbordzijde:
1 x PCI Express x1
1 x USB 3.0 Type-A female
Stijgzijde:
1 x PCI Express x16
1 x USB 3.0 Type-A female
1 x Molex 4-pins voedingsconnector - Gegevensoverdrachtssnelheid tot 800 MB/s
- 3 FP solid-state condensatoren zorgen voor een veilige stroomvoorziening van de grafische kaart.
- 4 montagegaten op de riserkaart
- Onderzijde met isolerende, antislip pad
- Kabelgegevens:
1 x riser-kabel USB 3.0 Type-A mannelijk naar mannelijk, ca. 60 cm (incl. connectoren)
1 x voedingskabel SATA naar Molex ca. 20 cm (incl. connectoren) - Afmetingen van de verhogingskaart (LxBxH): ca. 128,25 x 43,50 x 21,20 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
