Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake AC-077-CO1OTN-C1 interne stroomkabel 4 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Thermaltake AC-077-CO1OTN-C1 is een interne stroomkabel met een lengte van 4 meter, ontworpen voor gebruik in moderne computersystemen. Deze kabel is compatibel met PCI-E 4.0-standaard en biedt flexibiliteit bij de installatie van uitbreidingskaarten en randapparatuur in uw behuizing. De uitgebreide lengte maakt het mogelijk om componenten op afstand van elkaar te plaatsen, wat bijdraagt aan een betere kabelorganisatie en mogelijke verbeteringen in de luchtstroom binnen het systeem. Geschikt voor professionele en gaming-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Kabellengte | 40 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4711475645813 |
| Vendorcode | AC-077-CO1OTN-C1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 145 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | Video-kaart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Kabellengte | 40 cm |
| Verbindingshoek | 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | PCI Express x16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Haaks |
| Connector 2 form factor | Haaks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475645813 |
| Vendorcode | AC-077-CO1OTN-C1 |
| Artikelnr | 1161280 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
