Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Sleep A20 In-ear Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
# Anker Soundcore Sleep A20 In-ear Draadloos Wit
Ervaar comfortabel luisteren met de Anker Soundcore Sleep A20 draadloze oordopjes. Deze in-ear koptelefoon biedt Bluetooth-connectiviteit voor draadloos gemak en beschikt over actieve noise cancelling voor een immersieve luisterervaring. Met een accuduur van tot 10 uur kun je genieten van lange afspeelsessies zonder frequent opladen. Het compacte ontwerp maakt deze wit afgewerkte oordopjes ideaal voor dagelijks gebruik, onderweg of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 194644186982 |
| Vendorcode | A6611G21 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 580 mAh |
| Accuduur | 10 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 55 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,005 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 65,8 mm |
| Diepte | 65,8 mm |
| Gewicht | 53 gram |
| Hoogte | 28,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 98 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Afspelen/pauze, Volume +, Volume - |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 580 mAh |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644186982 |
| Vendorcode | A6611G21 |
| Artikelnr | 1150288 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
