Je bent nog niet ingelogd
Steelseries Arctis GameBuds Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
6x
# Steelseries Arctis GameBuds Zwart
Deze draadloze oordopjes van Steelseries bieden gaming-enthusiasten geavanceerde functies voor immersieve audiobeleving. Met Bluetooth-connectiviteit en een accuduur van 10 uur blijf je langdurig onderweg verbonden. De geïntegreerde Noise Cancelling technologie zorgt voor scherpe geluidsisolatie, waardoor je volledig in je game onderdompelt. Perfect voor gamers die kwaliteit en gemak combineren willen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 5707119057226 |
| Vendorcode | 61680 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 10 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 40 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 90 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Vuilbestendig, Stofafstotend, Waterbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van linker oordopje | 5,3 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,3 g |
| Oplaadcassette | 48,7 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | SBC |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5707119057226 |
| Vendorcode | 61680 |
| Artikelnr | 1152165 |
| Merk | Steelseries |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



