Je bent nog niet ingelogd
Skullcandy Smokin´ Buds In-ear Draadloos Groen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
# Skullcandy Smokin' Buds In-ear Draadloos Groen
Ervaar muziek met vrijheid met deze Skullcandy oordopjes. De draadloze in-ear oordopjes zijn voorzien van Bluetooth-connectiviteit, waardoor je eenvoudig kunt verbinden met je apparaten zonder gedoe met kabels. Het strakke groene design geeft je persoonlijkheid weer. Perfect voor onderweg, trainen of dagelijks gebruik. Deze oordopjes combineren gemak en stijl in één compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Skullcandy |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 810045689104 |
| Vendorcode | S2TAW-R954 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 20 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Groen |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 41 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 6 mm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 3 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 104 dB |
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Oplader | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810045689104 |
| Vendorcode | S2TAW-R954 |
| Artikelnr | 1152766 |
| Merk | Skullcandy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
