Je bent nog niet ingelogd
Lenovo TWS Earbuds (X9 Edition) In-ear Draadloos Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
# Lenovo TWS Earbuds (X9 Edition) In-ear Draadloos Blauw
Ervaar vrijheid met deze draadloze Lenovo oordopjes in elegant blauw. Met Bluetooth-verbinding biedt dit model ultiem gemak voor onderweg. De oordopjes beschikken over een indrukwekkende accuduur van 7 uur, ideaal voor langere muziek- en podcastsessies. Perfect voor dagelijks gebruik, waarbij comfort en draadloze connectiviteit centraal staan. Een betrouwbare keuze uit onze geluidscollectie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 195892111498 |
| Vendorcode | 4XD1R31390 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 500 mAh |
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 1,5 uur |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 40 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 40 mAh |
| Accuduur | 7 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 36 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Ingangsspanning(oplaaddoos) | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Signaal/ruis-verhouding | 64 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB, BQB, CE, TUV mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, BIS, SRRC, SIRIM, KC, IMDA,SDOC, SDPPI, JRF, RAMATEL, ANATEL, BSMI, NCC, ICASA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Blauwgroen |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 47 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,22 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 1 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Business/Everyday |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892111498 |
| Vendorcode | 4XD1R31390 |
| Artikelnr | 1156091 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
