Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore AeroFit Open-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
# Anker Soundcore AeroFit Open-ear Draadloos
Ervaar vrijheid met de Anker Soundcore AeroFit open-ear oordopjes. Deze draadloze Bluetooth-oordopjes bieden comfortabel luisteren zonder oor volledig af te sluiten. Met een indrukwekkende accuduur van 11 uur geniet je van langdurige muziekplezier onderweg. Perfect voor wie bewegingsvrijheid en natuurlijk geluid voorkeurt. De open-ear design maakt multitasken en omgevingsbewustzijn mogelijk, ideaal voor actieve gebruikers die verbonden willen blijven met hun omgeving terwijl ze naar hun favoriete audio luisteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 194644153656 |
| Vendorcode | A3872G11 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 750 mAh |
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 2 uur |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 85 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 85 mAh |
| Accuduur | 11 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 42 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Ingangsspanning(oplaaddoos) | 5 V |
| Ingangsstroom (oplaaddoos) | 1,2 A |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Uitgangsspanning (oplaaddoos) | 5 V |
| Uitgangsstroom (oplaaddoos) | 0,5 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | oorhaak |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX7 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polymeer, Titanium |
| Materiaal behuizing | Polymeer, Titanium |
| Type product | Headset |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 39,2 mm |
| Diepte | 45,8 mm |
| Gewicht | 65 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 8,5 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 8,5 g |
| Hoogte | 16 mm |
| Oplaadcassette | 47,6 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 53,19 x 91,47 x 23,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,4 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Ontworpen voor kinderen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, LDAC, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Afspelen/pauze, Reject call, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | Midnight Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644153656 |
| Vendorcode | A3872G11 |
| Artikelnr | 1157629 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
