Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Buds3 Pro In-ear Draadloos Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
# Samsung Galaxy Buds3 Pro In-ear Draadloos Zilver
De Samsung Galaxy Buds3 Pro zijn premium draadloze oordopjes die via Bluetooth verbinding maken met uw apparaten. Deze in-ear oordopjes beschikken over geavanceerde noise cancelling technologie, waardoor u zich volledig kunt concentreren op uw muziek of gesprekken. Met hun elegante zilveren afwerking zijn ze een stijlvol accessoire voor dagelijks gebruik. Perfect voor wie onderweg optimale geluidservaring zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8806095651675 |
| Vendorcode | SM-R630NZAAXEF |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 515 mAh |
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 1,45 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 53 mAh |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 6 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 7 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 4,5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 5 uur |
| Oplaadtijd | 1.2 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP57 |
| Kleur Product | Zilver |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van linker oordopje | 5,4 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,4 g |
| Oplaadcassette | 46,5 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 58,9 x 24,4 x 48,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | ✓︎ |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HFP, TMAP, PBP, AVRCP |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095651675 |
| Vendorcode | SM-R630NZAAXEF |
| Artikelnr | 1160051 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
