Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
# Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Wit
Ervaar audiomuziek met de Anker Soundcore Liberty 4 Pro, moderne draadloze oordopjes in elegant wit. Deze in-ear koptelefoon beschikt over Bluetooth-verbinding voor naadloze connectiviteit en actieve ruisonderdrukking (ANC) voor ongestoord luisteren. Met een accuduur van tot 10 uur per lading bieden ze langdurige gebruiksplezier voor onderweg. Perfect voor muziekliefhebbers die kwaliteit en gemak zoeken in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 14 - 40.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 194644207427 |
| Vendorcode | A3954G21 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 129,00
Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 129,00
Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 129,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 10 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 40 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX5 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Spatwaterdicht |
| Volumeregeling | Touch |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,005 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61,7 mm |
| Diepte | 64,6 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 29,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,05 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 14 - 40.000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Muziek afspelen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Meerdere toetsen |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | White |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Extra oordoppen | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Ingebouwd display (laadkoffer) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644207427 |
| Vendorcode | A3954G21 |
| Artikelnr | 1160111 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
